NowaTV Rusturned: 2021 Kasım Güncellemesi

UYUMA SİSTEMİ ARTIK SİZLERLE!

Önceki güncellemelerde duyurduğumuz hiçbir sunucuda olmayan “Uyuma Sistemi” Artık sunucumuza eklendi ve sorunsuz şekilde çalışıyor. Artık oyundan çıktığınızda envanterinizdeki her şey Uyuyan Karakter görünümünde bir sandığa dönüşecek ve çıktığınız yerde belirecek. Oyuna girdiğinizde Uyuyan Karakteriniz öldürülmediyse eşyalar üstünüze gelecek. Bu sandık herkes tarafından açılabilir yada öldürülebilir.

GÜNCELLEMELER

– Uyuma sistemi eklendi.
– Haritadaki bazı sorunlar çözüldü.
– Rastgele çürüyen yapı sorunu çözüldü. Artık evleriniz rastgele çürümeyecek.

– Haydut Kampı Scrap kumarı oranları düzenlendi:
10’Lu Scrap kazandığınızda artık 5 Katı ödül verecek.
100’Lü Scrap kazandığınızda artık 6 Katı ödül verecek.
1000’Li Scrap kazandığınızda artık 7 Katı ödül verecek.


ÖNÜMÜZDEKİ WİPELERDE SİZLERİ NELER BEKLİYOR?

Skin Sistemi
Uyuma sistemini başarılı ve sorunsuz bir şekilde getirebilen ilk sunuculardan olmanın mutluluğu ile hiç hız kesmeden Rustta bulunan Skin Sisteminin aynısını sunucumuza getirmekteyiz. Bununla ilgili çalışmalarımızda artık sona yaklaşıyor. Skinleri yapabilmek için tüm Rust Silahlarını yeniden modelledik ve sıfırdan yaptık. Önümüzdeki wipede bu sistemi duyurmayı düşünüyoruz.

Yeni Harita
Daha geniş, Daha ferah, ve Daha gerçekçi bir harita yolda! Haritamızda uzun bir süreden sonra ilk kez tüm bölgeleri baştan tasarlıyoruz. 3 Farklı biyomu içinde barındıracak olan haritamızda artık daha gerçekçi yer yüzü şekilleri, Sıfırdan/Tekrar Tasarlanmış Loot Bölgeleri ve bir çok yenilik sizleri bekliyor olacak!

Yapı Yükseltme Sistemi
Yapılarınızı aynı Rusttaki gibi yapı kağıdı ile yükseltmek tek tık ile inşa etmek istemez misiniz?
Çekiç ile yapı yükseltme sisteminden sonra Yapı kağıdı ile tek tık da yapı inşa etme sistemi de geliyor!

Wipe Block Sistemi
Artık belli başlı itemleri bulsanız, üretseniz bile Block süresi dolmadan elinize kullanamıyacaksınız. Örneğin C4 bulsanız ve üretseniz dahi Wipe Block süresi dolmadan bu eşyayı elinize alıp raid atamayacaksınız. Bu sistem sayesinde bol bol ok, yay veya düşük seviyeli silah savaşları sunucumuzda hakim olacak.

Önümüzdeki Wipe tekrar burada görüşmek üzere!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.