NowaTV Rusturned: 2021 Aralık Güncellemesi

Wipe Block Sistemi Sizlerle!

Sunucunun ilk günlerinden raidlere başlanmaması, ok-yay savaşlarının dönmesi ve daha fazla zevk almanız adına Wipe Block sistemini sunucuya ekledik.

Wipe Block sistemiyle birlikte artık Wipenin ilk günlerinden C4, Roket, M249 ve bir çok eşyayı kullanamayacaksınız. Her eşya belirli bir süre sonra kullanılabilir olacak. Sunucu içerisinde /wipe komutuyla hangi eşyanın ne zaman açılacağını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bir eşya açıldığı zaman sunucu içerisinde bildirim alacaksınız.

Wipe Block sistemi, hedeflediğimiz oyun ortamı konusunda bize yardımcı olacak. Eskiden wipenin ilk günlerinden raidlere başlanıyor ve setler diziliyordu. VIP Olan kişiler wipe başında kitlerini çekip diğer oyuncuları rahatsız edebiliyordu. Wipe Block sisteminin tüm bunların önüne geçeceğini düşünüyoruz.

GÜNCELLEMELER

  • Wipe Block sistemi eklendi.
  • Çeşitli hatalar düzeltildi.
  • Ufak değişiklikler/güncellemeler yapıldı.
  • Sunucuda performans iyileştirilmesi yapıldı.

GELECEK GÜNCELLEMELER ve YENİ YIL ETKİNLİKLERİ

Gelecek güncellemelerde sizleri Yeni Harita, Yapı Yükseltme Sistemi ve Skin Sistemi gibi bir çok yenilik bekliyor. Discord sunucumuza gelerek bizlere önerilerinizi, isteklerinizi ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. Rusturned sunucumuz her zaman, her wipe geliştirilmeye ve güncellenmeye devam edecek.

Şu anda Yapı Yükseltme Sistemi ve Skin Sistemi gibi büyük sistemlere odaklıyız. Bu yenilikleri Gelecek Güncellemelerde görebilmeniz adına çalışıyoruz.

2022 Yılına girerken Eğlenceli Yeni Yıl Etkinlikleri yapmayı planlıyoruz. Bir çok Etkinlik, Çekiliş, Kampanya ve Sürprizlerle Yeni Yılda görüşmek üzere!

1 reply on “NowaTV Rusturned: 2021 Aralık Güncellemesi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.